Pasja i zamiłowanie do słodkości wyznaczają nieprzerwanie cel naszej pracy od ponad 25 lat. Jacek Białorucki – mistrz cukiernictwa, wychowanek warszawskich cukierników i pionierów będących w branży „od zawsze”, w 1992 roku dał życie Cukierni PTYŚ.

Mała cukierenka w Nasielsku zaczęła zdobywać uznanie wśród klientów w każdym wieku, z biegiem lat, lokal został przeniesiony kilkadziesiąt metrów dalej, aby dzisiaj cieszyć się sławą najlepszej cukierni-kawiarni w mieście.

Kolejnym osiągnięciem było otworzenie lokalu w Pułtusku przy zabytkowym Rynku, który po zakończeniu najlepszych lat w tej lokalizacji, został przeniesiony „na górkę” czyli okolice ulicy A. Mickiewicza, gdzie w chwili obecnej cieszy się mianem stylowej kawiarni o niebanalnym smaku. To właśnie tam można skosztować ciastko stworzone na cześć gitarzysty Czerwonych Gitar-Krzysztofa Klenczona, czyli Pułtuską Klenczonkę ©

Uśmiechy na twarzach naszych klientów i wyrazy uznania, którymi nas darzą to najlepsza motywacja do ciągłego rozwoju firmy i doskonalenia naszych słodkich wyrobów.

Kolejnym krokiem ma być otwarcie trzeciej kawiarni w Izbicy, oraz powiększenie zakładu produkcyjnego, w celu zwiększenia naszych możliwości. Więcej informacji już wkrótce!

Nasze atuty

Ponad 25 letnie
doświadczenie
Sprawdzone
receptury
Stylowe
kawiarenki
Duży wybór
smakołyków
Top